Jaké typy madel zvolit pro schodiště u panelových domů?
Posted on: 22.5.2020, by :

Máte na starost realizaci staveb panelových domů? Ve většině případů se jedná o veliký stavební projekt, který zahrnuje nejeden dům. Jednotlivé součásti daných objektů je proto potřeba vybírat velmi pečlivě a zvážit všechna pro a proti. V rámci procesu stavby schodiště se jistě budete zabývat výběrem vhodných komponent. Jaké jsou varianty aktuálně dostupných madel pro panelové domy?

Které z nich jsou ty pravé pro vás?

  1. Masivní dřevěná madla

Tento typ je možné objednat v různých formách – např. buk, dub nebo borovice. V tomto případě je nutné zvážit především finanční stránku věci. Madla z masivního dřeva jsou esteticky velmi příjemnou variantou, ale je potřeba za tuto jejich vlastnost zaplatit.

  1. PVC madla na zábradlí

Jsou cenově mnohem přijatelnější, avšak estetika lehce zaostává. Je však možné při jejich výběru volit barevný odstín a tloušťku plochy. Jsou velmi univerzální.

  1. Tvrdý plast

Celoplastové madlo bude v tomto případě dokonalým kompromisem mezi půvabným dřevem a levným PVC povrchem, který vydrží téměř cokoli. Navíc si k němu můžete objednat i příslušenství – rohy, spojky a koncovky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup