Vinyl je sázkou na jistotu
Posted on: 11.5.2020, by :

Vinyl jako materiál pro výrobu podlahových krytin není třeba představovat. Roky používání jasně dokazují, že tento materiál je vhodný a oblíbený.

Pro pokládku je dobré vědět:
• Ideální teplota v prostoru pro práci je 18 °C.
• Pro pokládku v nepravidelné části prostoru si nejprve nepravidelný díl vytvořte na papír a šablonu po vyzkoušení přeneste na materiál, který vyřežete do požadovaného tvaru.
• Pokud se podlaha lepí, je potřeba speciální lepidlo pro tento materiál a po nalepení je vhodné celou plochu uválcovat válcem o minimální hmotnosti 50 kg.

Plovoucí nebo lepená podlaha

Plovoucí (zámková) vinylová podlaha se pokládá podobně jako jiné plovoucí podlahy. Na dílech jsou po straně zámkové spoje, které se k sobě vzájemně připevňují. Tato technologie umožňuje velice rychlou pokládku bez větších nároků na přípravu podkladu. Taková podlaha se v případě nutnosti velice snadno rozloží na dílce.
Lepená vinylová podlaha klade větší nároky na úpravu podkladu. Ten musí být zcela rovný a zbavený všech nečistot. Se speciálním podlahovým lepidlem se musí pracovat poměrně rychle, aby si po celou dobu pokládky udrželo své vlastnosti.

https://www.podlahy-tropy.cz/Sluzby-a6_0.htm


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup