Chorvatsko dovolená
Posted on: 2.7.2020, by :

Co se dopravy týče máte na výběr, kdy můžete jet tak zvaně po vlastní ose autem, s naší cestovní kanceláří autobusem nebo letecky. Víme, že bezpečná doprava je pro Vaši dovolenou velmi důležitá a proto Vám rádi doporučíme jakou variantu zvolit. Chorvatsko dovolená není jen o ubytování ale také o dopravě.


Pokud máte velký a bezpečný vůz, rádi s sebou vozíte hodně věcí a celkově dáváte přednost vlastní dopravě není problém. Stačí jen být v určitý den do určité doby na místě, většinou probíhá předávání pokojů v odpoledních hodinách. Chorvatsko dovolená začíná už odjezdem.

Doprava bez rizika


Ať už zvolíte jakoukoliv dopravu, jistě dbejte především na své pohodlí a také finanční a časové možnosti. My Vám nabízíme autobusovou dopravu, kdy vypravujeme skutečně bezpečné vozy, které podléhají pravidelným kontrolám a proškolené řidiče s dlouholetou praxí. Letecká doprava je asi nejvíce finančně náročná, ale zase nejpohodlnější. Mnoho lidí ji ale v případě takto blízké destinace, jako je Chorvatsko nevyužívá. Chorvatsko dovolená může začít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup